Відомий джазовий бас-гітарист Маркус Мілєр в Києві!

  • 11.10.2013

Відомий джазовий басист Маркус Мілєр в Києві!Багаторазовий володар премії “Греммі”, музикант «вищої ліги» джазу, мультиінструменталіст і композитор Маркус Мілєр 2 жовтня виступить у київському Жовтневому палаці з програмою Live in Kiev і представить публіці свій новий альбом «Renaissance». У створенні останнього брали участь саксофоніст Alex Han, клавишники Federico Gonzalez Pena і Kris Bowers, сурмачі Sean Jones і Maurice Brown, барабанщик Louis Cato, відомий музикант – експериментатор і вокаліст з Нью – Орлеана Dr. John, продюсер і музикант Bobby Sparks II, американська джазова співачка Gretchen Parlato, панамський співак і гітарист Ruben Blades, саунд-інженер Rod Steger.

Маркус Мілєр – один з найвпливовіших продюсерів і найвідоміших басистів в сучасній джазовій музиці. Багатократний лауреат премії Grammy Award в якості продюсера, композитора і сольного виконавця, Мілєр за три з лишком десятиліття своєї творчої діяльності завоював репутацію екстраординарного і високопрофесійного музиканта з воістину невичерпним творчим потенціалом. Віртуозний бас-гітарист тричі удостоювався нагороди Most Valuable Player, яка щорічно вручається Національною академією мистецтв і науки звукозапису (National Academy of Recording Arts and Sciences) як кращому студійному музикантові.

Мілєр вніс значний внесок у розвиток техніки гри на бас-гітарі, відомої як «slapping» (слеп); його унікальна техніка гри на безладовому басі послужила джерелом натхнення для багатьох музикантів, внаслідок чого безладова бас-гітара з’явилася в арсеналі виконавців різних жанрів і напрямків. Його помітна і дуже виразна манера гри індивідуальна настільки, що стала однією з найбільш яскравих впізнаваних інструментальних візитних карток джазу.

У його солідної дискографії роботи з видатними джазовими музикантами, серед яких Miles Davis, Frank Sinatra, Stanley Clarke, Herbie Hancock, Aretha Franklin, Grover Washington та інші. Пісня , написана і спродюсована ним для “School Daze” Спайка Лі поклала початок танцювальної лихоманки національного масштабу. Музикант неодноразово виступав з концертами в Москві і Санкт -Петербурзі і лише одного разу в столиці України, в 2007 році. Цього разу резонуючий, тугий, еластичний, як відгомін міцно-міцно натягнутої тятиви бас Маркуса Мілєра прозвучить у Києві на єдиному концерті в Україні! Не пропустіть!

Ціна квитків: від 190 до 1990 грн.

Замовлення квитків за тел. : ( 044 ) 384 44 44 та на сайті topbilet.com.ua

Фотозвіт з концерту: http://reportazh.com.ua/2013/11/06/miller-zhovtneviy.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *